Agnieszka Osytek

Startup, który zmienia świat na lepsze, czyli spotkanie z Agnieszką Osytek

Już 29 maja spotkanie z Agnieszką Osytek, tłumaczką języka migowego i przedsiębiorczynią społeczną, która współtworzyła startup Migam i wraz z nim – jako pierwsza z Polski – znalazła się w nowojorskim półfinale konkursu Chivas The Venture. Agnieszka opowie o tym jak rozwijać startup o społecznym zacięciu, budować markę firmy oraz jak łączyć misję z biznesem. Zapraszamy do Pubu Pilsner na godz.: 18:00.

Zarejestruj się na bezpłatne spotkanie: StartupZMisja.evenea.pl

Agnieszka Osytek swoją przygodę z Migam rozpoczęła jako tłumaczka języka migowego, by później zainwestować w firmę i z sukcesem rozwijać projekt oraz budować markę Migam. Dzisiaj swoim doświadczeniem biznesowym i wiedzą zdobytą w międzynarodowych programach akceleracyjnych wspiera inicjatywy skierowane do przedsiębiorców społecznych w Polsce. Jest ekspertką Founders Insitute i PwC Startup Collider oraz aktywną uczestniczką Kairos Society Polish Chapter. Doradza w zakresie zarządzania misją społeczną, rozwijania wpływu społecznego, komunikacji i budowania marki.

Agnieszka podpowiada jak rozwijać biznes, którego korzyści wykraczają poza prosty rachunek zysków i strat. Zajmuje się wsparciem kobiet w biznesie, a w ramach projektu CrossEUWBA, była odpowiedzialna za stworzenie i przeprowadzenie programów mentoringowych dla prywatnych inwestorek i przedsiębiorczyń. Obecnie jest także ambasadorką społeczności Głuchych i tworzy projekt społeczny #DeafRespect, czyli agencję badawczo-marketingową i akademię rozwoju Głuchych, których misją jest podnoszenie świadomości nt. kultury i języka Głuchych. Angażuje się także jako inspirująca mówczyni podczas wydarzeń biznesowych i właśnie w tej roli zobaczymy Agnieszkę w Wodzisławiu Śląskim.

Plan wystąpienia Agnieszki Osytek:

  1. Wprowadzenie – jak zostałam przedsiębiorcą społecznym;
  2. Współczesna definicja przedsiębiorczości społecznej;
  3. Misja społeczna jako narzędzie do zarządzania zespołem i budowania marki
  4. Biznes z pozytywnym wpływem społecznym;
  5. Ćwiczenie z impact elevator pitch.

***
Startup, który zmienia świat na lepsze, czyli spotkanie z Agnieszką Osytek
data: 29 maja 2018 r. | godz.: 18:00-19:30
miejsce: Pilsner Pub (ul. Rynek 8, 44-300 Wodzisław Śląski)
Zarejestruj się: StartupZMisja.evenea.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

16 + three =

Mogą cię zainteresować