dotacje na otworzenie firmy

Pomożemy pozyskać dotację na założenie firmy

Chcesz pozyskać dotację z Urzędu Pracy na uruchomienie firmy? Świetnie się składa – początek roku to najlepszy czas, by się tym zająć, a my pomagamy w przygotowaniu wniosków!

Dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej to forma wsparcia udzielana osobom bezrobotnym, absolwentom Centrum Integracji Społecznej (CIS), absolwentom Klubów Integracji Społecznej (KIS) lub poszukującym pracy opiekunom osób niepełnosprawnych, którzy pragną rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Kto może otrzymać dofinansowanie?

  • Osoba bezrobotna, zarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy;
  • Absolwent CIS lub absolwent KIS, o których jest mowa w przepisach o zatrudnieniu socjalnym (Ustawa o zatrudnieniu socjalnym z dnia 13 czerwca 2003 roku (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 1828);
  • Poszukujący pracy opiekun osoby niepełnosprawnej, o którym mowa w art. 48 pkt 7 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r. poz. 1065 z późn. zm.).

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na dyżury do Inkubatora Przedsiębiorczości w Wodzisławiu Ślaskim. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania: tel. 791 761 057.

kiedy: wtorek/czwartek, godz.: 11:00-16:00
gdzie: ul. Kubsza 28, Wodzisław Śląski (IV piętro)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

one × 2 =

Mogą cię zainteresować