Pomagamy przygotować zgłoszenia do Konkursu na Najlepszy Biznesplan

Inkubator Przedsiębiorczości rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do tegorocznej edycji „Konkursu na najlepszy biznesplan”. Na zwycięzcę czeka 5000 zł. Zanim jednak konkurs zostanie rozstrzygnięty warto dobrze się przygotować i dopracować swój pomysł z doradcą Inkubatora. Zapraszamy na indywidualne konsultacje 10 i 17 października w godzinach 10:00-15:00.

Przypomnijmy, że celem Konkursu jest wybór najciekawszych pomysłów na prowadzenie działalności gospodarczej. Konkurs organizowany jest na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego i przeznaczony jest dla osób od 18 roku życia. Do konkursu przystąpić mogą osoby fizyczne, zamieszkałe w Wodzisławiu Śląskim, które nie prowadzą działalności gospodarczej (1) oraz początkujący przedsiębiorcy, prowadzący działalność gospodarczą w Wodzisławiu Śląskim nie dłużej niż 3 lata (2).

Zapisz się na konsultacje w wybranym terminie:

Konkurs będzie obejmował kilka etapów. Etap pierwszy, czyli przyjmowanie zgłoszeń do udziału w konkursie i indywidualne doradztwo właśnie się rozpoczął i będzie trwał do 31 października 2019 roku. Etap drugi – ocena formalna zgłoszonych biznesplanów w formie modeli biznesowych rozpocznie się z początkiem listopada (1-8 listopada 2019 roku). Etap trzeci – wybór przez Komisję Konkursową najlepszych biznesplanów w formie modeli biznesowych będzie trwał od 9 do 15 listopada i zakończy się zakwalifikowaniem ich do Wielkiego Finału Konkursu. Etap czwarty to szkolenia z prezentowania pomysłów biznesowych oraz indywidualne doradztwo biznesowe dla finalistów konkursu (16-27 listopada 2019 r.). Etap piąty odbędzie się 28 listopada 2019 r. w postaci Wielkiego Finału Konkursu na Najlepszy Biznesplan.

Więcej informacji znajduj się na stronie: Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości – zgłoś swój pomysł do konkursu .

Udział w Konkursie jest bezpłatny. Do konkursu nie mogą być zgłaszane pomysły biznesowe oraz biznesplany laureatów z poprzednich edycji. Konkurs organizowany jest przez Inkubator Przedsiębiorczości a realizowany jest ze środków Miasta Racibórz.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami:
Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Kubsza 28 (IV piętro) | 44-300 Wodzisław Śląski
tel.: 791 761 057 | [email protected]

***
Pomagamy przygotować zgłoszenia do Konkursu na Najlepszy Biznesplan
data:
 10 i 17 października 2019 r. | godz.: 10:00-15:00
miejsce: Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości (ul. Kubsza 28, Wodzisław Śląski)
Zapisz się: 10 października w godz.: 10:00-15:00 | 17 października w godz.: 10:00-15:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

sixteen − 6 =

Mogą cię zainteresować