Michał Kucharsk

„Pitchowanie”, czyli jak prowadzić profesjonalne prezentacje biznesowe

Nie wystarczy mieć świetny pomysł. Trzeba go jeszcze świetnie zaprezentować. O tym jak mówić o swoich produktach, usługach lub pomysłach biznesowych opowie w Inkubatorze Przedsiębiorczości Michał Kucharski. Szkolenie odbędzie się 24 listopada 2018 r. Początek o godz.: 9:00.

Zdarzyło Ci się kiedyś, że przypadkiem spotkałeś idealnego inwestora albo partnera biznesowego, ale zupełnie nie wiedziałeś, co masz powiedzieć? Czułeś, że masz tylko kilka chwil, aby zainteresować sobą wybraną osobę, ale nie wiedziałeś jak? A może byłeś akurat na spotkaniu biznesowym, ale nie umiałeś dobrze zaprezentować swoich pomysłów?

Zapisz się: „Pitchowanie”, czyli jak prowadzić prezentacje biznesowe

Nie bój się mówić o swoim biznesie, ale rób to w sposób, który zagwarantuje, że zostaniesz zrozumiany i zapamiętany! Weź udział w szkoleniu:

  • dowiesz się w jaki sposób „pitchować” swój pomysł – prezentować go zależnie od okazji;
  • poznasz trzy schematy tworzenia prezentacji, które sprawdzą się zarówno w nieformalnej rozmowie, jak i na ważnym wystąpieniu;
  • poznasz najważniejsze zasady dotyczące panowania nad mową ciała podczas wystąpień;
  • będziesz miał szansę dowiedzieć się jakim jesteś mówcą;
  • stworzysz własny Kodeks Dobrego Mówcy;
  • dostaniesz informację zwrotną od osób, które będą Cię słuchały;
  • otrzymasz dobre rady dotyczące Twojego wizerunku biznesowego;
  • dostaniesz impuls do pracy nad nowymi nawykami!

Szkolenie poprowadzi Michał Kucharski – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru, Dyrektor Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości ds. Wiedzy i Społeczności, właściciel firmy Cudotwórnia Events, trener, doradca biznesowy, przedsiębiorca. Od 2013 aktywnie zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości na Śląsku, szkoleniowiec, trener i doradca podczas takich projektów jak „Wykuj sobie drogę do biznesu” czy „Kreator sukcesu”. Prowadzi szkolenia z nowoczesnych technik planowania i rozwoju swojego biznesu, skutecznego nawiązywania relacji biznesowych, wizerunku współczesnych przedsiębiorców. Od 2017 roku wykładowca akademicki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Wydarzenia edukacyjno-informacyjne: „Pitchowanie”, czyli jak prowadzić profesjonalne prezentacje biznesowe
data: 24 listopada 2018 r. | godz.: 9:00-14:00
miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości
forma: szkolenie
Zapisz się: „Pitchowanie”, czyli jak prowadzić prezentacje biznesowe

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

8 + two =

Mogą cię zainteresować