Od pomysłu do aplikacji mobilnej z milionem pobrań

Już 3 października 2019 r. Krzysztof Łuczak, co-founder Grupy Qpony & Blix i CEO Proxi.cloud opowie o tym jak wygląda proces tworzenia aplikacji mobilnych.

Wykład „Od pomysłu do aplikacji mobilnej z milionem pobrań – krótka historia aplikacji Qpony” (2X45 minut) rozpocznie się o godzinie 12:20 w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim. Wykład będzie miał charakter otwarty. Po jego zakończeniu Krzysztof Łuczak poprowadzi warsztat dla 20 uczniów ostatnich klas Zespołu Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim.

>>zapisz się na wykłąd: evenea.pl/event/OdPomysluDoAplikacji <<

BIO
Krzysztof Łuczak – współzałożyciel grupy aplikacji zakupowych Qpony, Blix oraz od niedawna aplikacji Zdrowe Zakupy. Wszystkie te byty łączy jedno – koncentracja na intencji zakupowej użytkownika. Od 2017 roku również CEO w spółce Proxi.cloud dostarczającej platformę do usług opartych na lokalizacji, w tym analityki, reklamy i komunikacji geotargetowanej. W 2017 roku nominowany przez magazyn Forbes do listy „30 przed 30” – trzydziestu wyróżniających się przedsiębiorców poniżej 30 roku życia. Absolwent finansów i rachunkowości. W wolnych chwilach pasjonat narciarstwa i triathlonu.

***
Otwarty wykład: Od pomysłu do aplikacji mobilnej z milionem pobrań – krótka historia aplikacji Qpony
data: 3 października 2019 r. | godz.: 12:20  (2X45 minut)
miejsce: Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim (ul. Pszowska 92, 44-300 Wodzisław Śląski)
zapisy: evenea.pl/event/OdPomysluDoAplikacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

11 + 17 =

Mogą cię zainteresować