zarządzanie sobą w czasie

Naucz się zarządzać sobą w czasie

Już 19 maja 2018 r. w Inkubatorze Przedsiębiorczości odbędzie się bezpłatne szkolenie „Zarządzanie sobą w czasie”. Jeśli ciągle brakuje ci czasu, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Poprowadzi je Tomasz Markowski oraz Emil Nagalewski. Zaczynamy punktualnie o 9:00.

Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy o metodach i technikach, które pozwolą efektywniej mierzyć się z codziennymi obowiązkami. Jeśli odczuwasz presję nadmiaru spraw do załatwienia… koniecznie weź udział w zajęciach.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Zarejestruj się!

Podczas szkolenia dowiesz się:

  • od czego zacząć zarządzanie sobą w czasie;
  • co robić z wszystkimi piętrzącymi się zadaniami;
  • jak zgodnie z metodą GTD gromadzić, porządkować, analizować, aktualizować i wybierać zadania, które wymagają działania;
  • dlaczego warto planować i jak często należy to robić;
  • co nam przeszkadza w realizowaniu zadań;
  • jak efektywnie korzystać z poczty e-mail;
  • z jakich przydatnych aplikacji warto korzystać, by zdążyć na czas;
  • po jakie lektury sięgnąć, by uzupełnić lub pogłębić swoją wiedzę po szkoleniu.

BIO prowadzących szkolenie
Tomasz Markowski – psycholog, trener sprzedaży, konsultant biznesowy, menedżer i przedsiębiorca, który przebył drogę od korporacji do własnej firmy. Obecnie aktywnie buduje i zarządza zespołem doradców i jednocześnie rozwija własną markę – RUBIKON Grupa Trenerów Biznesu. Jako trener ma za sobą ponad 800 dni szkoleniowych i ponad 4 000 przeszkolonych osób. Jest współtwórcą procesów Assesment Centre i Assesorem. Uczestniczył w projektach rozwojowych dla Menedżerów i Dyrektorów w Sieci Sprzedaży, a także w projektach wspierających Kampanie Sprzedażowe. Autor Podręcznika dla Doradców Klienta z branży ubezpieczeniowej pt. „Sprzedaż Doradcza”.

Emil Nagalewski – socjolog, PR-owiec, trener. Ukończył socjologię na Uniwersytecie Łódzkim, marketing polityczny na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studia podyplomowe z Public Relations na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Od 2007 roku związany z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, gdzie odpowiada za promocję projektów. Od 2016 r. zaangażowany w rozwijanie Inkubatorów Przedsiębiorczości. Prowadzi warsztaty, szkolenia i doradztwo w zakresie marketingu. Jako wykładowca akademicki prowadził zajęcia z public relations. Po godzinach działa w ramach alarmów smogowych.

Więcej informacji:
Emil Nagalewski: [email protected] | t.: 501 091 085

***
Szkolenie: Zarządzanie sobą w czasie
data: 19 maja 2018 r. | godz.: 9:00-13:00
miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości (ul. Kubsza 28, Wodzisław Śląski)
prowadzenie: Tomasz Markowski i Emil Nagalewski
Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Zarejestruj się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

5 × five =

Mogą cię zainteresować