Jak zarządzać swoją marką, budować ją i dać się zauważyć

Jeśli chcesz rozwijać swój biznes, prowadzić marketing off i online, budować pozytywny wizerunek oraz pozycję firmy na rynku – to spotkanie jest dla Ciebie. Już 24 września w godzinach 18.00-19.30 naszym gościem będzie Aleksandra Zawadzka, która podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem z budowania marek i zarządzania komunikacją marketingową.

Na spotkanie zapraszamy właścicieli lub pracowników małych, bądź średnich firm – niezależnie od poziomu zaawansowania w narzędzia marketingowe oraz celów biznesowych. Dzięki spotkaniu wzmocnisz wiedzę z zakresu promocji własnej firmy na dwóch poziomach – chmura/ziemia. Przekonasz się także, że narzędzia marketingu off i online nie są takie straszne, jak je malują – są proste i dostępne.

>> zapisz się: evenea.pl/event/aleksandrazawadzka/ <<

Zagadnienia, które będą przedmiotem prelekcji:

  • spójny wizerunek, CI, produkt, klient, rynek, wyróżniki;
  • target – czyli jak komunikować się z klientem;
  • narzędzia marketingu off i online – co wybrać dla mojego biznesu, aby być skutecznym w działaniu;
  • tworzenie treści dla kanałów off i online;
  • marka osobista – jak ją budować w odniesieniu do swojego biznesu.

BIO prelegenta
Aleksandra Zawadzka
 – Związana z marketingiem i PR od ponad 20 lat. W swojej karierze zawodowej współpracowała z prasą i radiem z Grupy Agora, współtworzyła wizerunek Tychów, specjalistka od zarządzania projektami, twórca kampanii informacyjnych i promocyjnych. Swoje doświadczenie wykorzystywała jako dyrektor marketingu i PR w Grupie PONAR. Założycielka firmy 2 stopień marketing i PR www.2stopien.pl. Pracuje jako ekspert ds. marketingu, odpowiada za budowanie marki korporacji, dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, start’up, sektora MŚP czy marki osobistej Klienta. Certyfikowany Coach i trener w ramach edukacji akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Szkoleniowiec i trener; specjalizuje się w coachingu kariery, powadzi autorskie warsztaty i szkolenia z komunikacji interpersonalnej oraz wystąpień publicznych. Prywatnie mama dwóch córek, miłośniczka polskiego krajobrazu i Nikiszowca. Czasami ekstremalnie nurek CMAS P2, skoczek bungee, biegaczka na runmageddon.

Jak zarządzać swoją marką, budować ją i dać się zauważyć
data: 24 września 2019 r. | godz.: 18:00-19:30
miejsce: Pilsner Pub (Wodzisław Śląski, Rynek 8)
zapisz się: evenea.pl/event/aleksandrazawadzka/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

three + four =

Mogą cię zainteresować