Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli 9 narzędzi, które przydadzą się Twojej firmie!

Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli 9 narzędzi, które przydadzą się Twojej firmie!

Już 18 września odbędzie się bezpłatne szkolenie, podczas którego będzie można dowiedzieć się jak wykorzystać potęgę internetu do rozwoju firmy. Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom sektora MŚP. Poprowadzi je Marek Płatek, lider śląskiej grupy doradców programu Google Internetowe Rewolucje. Zaczynamy o godzinie 17:30.

W czasie zajęć zaprezentowane zostaną narzędzia i rozwiązania dla firm, które pozwolą:

  • ocenić stan obecności firmy w sieci;
  • przeanalizować dotychczas prowadzone działania;
  • dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy;
  • właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów;
  • zaistnieć na rynkach zagranicznych.

Uczestnicy szkolenia będą mogli umówić się z prowadzącym szkolenie na indywidualne konsultacje, by dokładniej omówić narzędzia dedykowane ich firmie. Zarówno szkolenie, jak i późniejsze konsultacje są bezpłatne. Organizowane są w ramach programu Internetowe Rewolucje, realizowanego przez Google z myślą o firmach z sektora MŚP.

Zapisz się: internetowy-niezbednik.evenea.pl

Więcej o programie Google Internetowe Rewolucje
Program Google Internetowe Rewolucje został uruchomiony w czerwcu 2015 roku, by zapewnić wsparcie w rozwoju kompetencji cyfrowych obecnym i przyszłych przedsiębiorcom w Polsce. Od kwietnia 2017 w ramach projektu na terenie całej Polski działa 30 doradców.

Doradcy wspierają firmy w analizie potrzeb i działań w internecie przy wykorzystaniu narzędzi internetowych. Pomagają także zdefiniować indywidualny plan działania firmy w internecie. Doradcy są dostępni dla firm w razie pytań lub wątpliwości na etapie wdrażania rozwiązań z planu działania przez okres 3 miesięcy od pierwszego spotkania.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Przedsiębiorca nie płaci za spotkanie z doradcą, ani za jego 3 miesięczne wsparcie. Projekt dla firm jest organizowany we współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców. W 2017 r wzięło w nim udział 16 tysięcy osób, a ponad 3 tysiące odbyło indywidualne konsultacje z doradcami.

BIO prowadzącego
Marek Płatek – z Internetowymi Rewolucjami związany od pierwszej edycji w 2015 roku. Obecnie lider grupy doradców z regionu śląskiego. Aktywny ambasador produktów i usług Google w projektach Google Top Contributor, Local Guides, G Suite. W swojej pracy pomaga definiować cele i dostosować warsztat marketingowy do ich realizacji. Od 12 lat zdobywa doświadczenie jako aktywny przedsiębiorca i konsultant SEO/SEM. Swój sukces mierzy współczynnikiem satysfakcji wśród ludzi, którym pomaga.

***
Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli 9 narzędzi, które przydadzą się Twojej firmie!
data: 18 września 2018 r. | godz.: 17:30-19:00
miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości w Wodzisławiu Śląskim
Prowadzenie: Marek Płatek
Zapisz się: internetowy-niezbednik.evenea.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

five × three =

Mogą cię zainteresować