Piotr Dominiak

Wystąpienia publiczne, czyli jak zaprezentować siebie i swój biznes

Czeka Cię publiczne wystąpienie i nie bardzo wiesz, jak się za to zabrać? A może dobrze wiesz i masz już w tym doświadczenie, ale chcesz popracować nad swoimi umiejętnościami? Przyjdź na warsztat do Wodzisławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, wzmocnij swoje silne strony i popracuj nad słabościami. Szkolenie odbędzie się 23 listopada 2017 r. Zaczynamy o 15:30.

W trakcie szkolenia:

  • poznasz zasady planowania interesujących i rzeczowych wystąpień publicznych;
  • dowiesz się, jak zapanować nad mową ciała, tremą i niespodziewanymi zdarzeniami;
  • zobaczysz, jak można stworzyć prostą, ciekawą i wspierającą Cię prezentację (niekoniecznie cyfrową);
  • poznasz podstawowe techniki aktorskie, które pomagają wygłaszać mowy publiczne;
  • przygotujesz i wygłosisz własne, krótkie wystąpienie publiczne, które nagramy kamerą, a następnie wspólnie obejrzymy i przeanalizujemy, dzięki czemu uzyskasz informację zwrotną na jego temat.

Zapisz się na szkolenie: sztukawystapien.evenea.pl

Warsztat „Wystąpienia publiczne, czyli jak zaprezentować siebie i swój biznes” to połączenie teorii i praktycznych ćwiczeń.

Warsztat poprowadzi Piotr Dominiak – działacz społeczny, trener, aktor teatralny. Od kilkunastu lat praktykuje publiczne wystąpienia przed różnorodnymi gremiami. Na co dzień jest zaangażowany w liczne przedsięwzięcia społeczne i biznesowe m.in. w Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku.

Uwaga: szkolenie jest kierowane do mieszkańców Miasta Wodzisław Śląski i/lub firm działających na terenie Miasta Wodzisław Ślaski.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szkolenie jest organizowane przez Wodzisławki Inkubator Przedsiębiorczości, który jest finansowany przez Miasto Wodzisław Śląski.

***
Szkolenie: Wystąpienia publiczne, czyli jak zaprezentować siebie i swój biznes
data: 23 listopada 2017 r. | godz.: 15:30-20:30
miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości (ul. Kubsza 28, Wodzisław Śląski)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

1 × 2 =

Mogą cię zainteresować