Tomasz Markowski

Szkolenie: Jak budować relacje w biznesie?

Umiejętność budowania relacji to jedna z najbardziej pożądanych kompetencji na rynku i klucz do sukcesu w biznesie. Czy można się jej nauczyć? Można! Przekonasz się o tym podczas szkolenia Tomasza Markowskiego, które odbędzie się 17 lutego 2018 r. Zapraszamy.

Dobre relacje z partnerami biznesowymi czy Klientami to wielki kapitał każdej firmy. Ich umiejętne budowanie przydaje się menedżerom, sprzedawcom, doradcom, konsultantom, pracodawcom i pracownikom. Celem szkolenia jest omówienie podstawowych sposobów, które mają doprowadzić do tego, by Klienci do nas wracali, a partnerzy biznesowi chcieli z nami współpracować.

Zagadnienia, które będą przedmiotem szkolenia:

  • dobre relacje jako element przewagi konkurencyjnej;
  • umiejętność aktywnego słuchania;
  • sztuka zadawania pytań;
  • odkrywanie potrzeb Klientów i partnerów biznesowych;
  • rozwiązywanie problemów zamiast sprzedaży;
  • narzędzia wykorzystywane w budowaniu relacji Business to Business i Business to Client.

Chcesz wziąć udział w spotkaniu? Zarejestruj się.

Dla kogo?
Szkolenie organizujemy z myślą o osobach, które chcą poprawić swoje kompetencje w zakresie nawiązywania kontaktów biznesowych, obsługi Klienta i sprzedaży. Wiedzę i umiejętności, które nabędą uczestnicy szkolenia będzie można wykorzystać zarówno w obszarze Business to Business, jak i Business to Client.

Bio prowadzącego
Tomasz Markowski – Trener sprzedaży, Konsultant biznesowy, Menedżer i Przedsiębiorca. Przygodę ze sprzedażą rozpoczął w roku 1999 od projektów w branży IT, następnie był Doradcą Klienta oferując usługi z zakresu finansów. W 2007 roku został trenerem wewnętrznym w międzynarodowej korporacji. Obecnie traktuje rolę Trenera jako pasję, a nie pracę. Aktywnie buduje i zarządza zespołem doradców i jednocześnie rozwija własną markę – RUBIKON Grupa Trenerów Biznesu.

Z wykształcenia Psycholog, absolwent Społecznej Psychologii Biznesu na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach. Wcześniej ukończył 3 lata studiów licencjackich w Szkole Głównej Handlowej – zarządzanie i marketing.

Od 11 lat prowadzi treningi i szkolenia dla Doradców oraz Menedżerów Sprzedaży. Przez cały czas aktywny na rynku produktów finansowych – z przekonania, pasji i dla idei rzetelnego doradztwa. Ma za sobą ponad 800 dni szkoleniowych i ponad 4 000 przeszkolonych uczestników. Jest współtwórcą procesów Assesment Centre i Assesorem. Uczestniczył w projektach rozwojowych dla Menedżerów i Dyrektorów w Sieci Sprzedaży, a także w projektach wspierających Kampanie Sprzedażowe. Autor Podręcznika dla Doradców Klienta z branży ubezpieczeniowej pt. „Sprzedaż Doradcza”. Jest zaangażowany w projekt „Silna Marka Hotelu” jako Ekspert ds. Szkoleń.

Jak budować relacje w biznesie?

Zaświadczenie ukończenia szkolenia
Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

Więcej informacji
Piotr Dominiak: [email protected] | t.: 507 371 947

***
Jak budować relacje w biznesie?
data: 17 lutego 2018 r. | godz.: 9:00-12:00
miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości (ul. Kubsza 28, Wodzisław Śląski)
trener: Tomasz Markowski
Chcesz wziąć udział w spotkaniu? Zarejestruj się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

two + 17 =

Mogą cię zainteresować