Śniadanie biznesowe w Subregionie Zachodnim

Już 7 lutego w wodzisławskim Hotelu Amadeus odbędzie się śniadanie biznesowe integrujące lokalne środowiska z całego Subregionu Zachodniego województwa Śląskiego. Do udziału zapraszamy przedstawicieli firm: nowych i doświadczonych, małych i dużych, lokalnych i międzynarodowych, zrzeszonych i niezrzeszonych. Zapraszamy również przedstawicieli władz samorządowych oraz pracowników urzędów, odpowiedzialnych za kontakt z przedsiębiorcami.

Kilku reprezentantów samorządu terytorialnego i środowisk gospodarczych naszego regionu spotkało się już dwukrotnie na przełomie roku. Podczas spotkań zastanawiano się co jest siłą Subregionu Zachodniego i jakie działania można wspólnie zainicjować w ramach zarysowanego Programu Rozwoju Przedsiębiorczości. Pierwszy pomysł, na który wszyscy przystali to budowanie sieci kontaktów w ramach naszego subregionu. Postanowiono organizować cykliczne regionalne śniadania biznesowe, już nie tylko w ramach danego miasta, ale kilku sąsiadujących miast i gmin Subregionu Zachodniego. Na razie to spotkanie wielobranżowe. Wkrótce rozważane są śniadania branżowe, które mogą wskazywać wspólne działania, czy też rozwiązywać problemy lokalnych branż.

Obecnie koncepcję integracji gospodarczej wspierają i przystąpiły do współpracy: Urząd Miasta Wodzisław Śląski, Urząd Miasta Racibórz, Urząd Miasta Rybnik, Gmina Gorzyce, Gmina Godów, Inkubatory Przedsiębiorczości Rybnik, Racibórz Wodzisław Śląski, Izby Gospodarcze z Raciborza, Żor i Wodzisławia Śląskiego, Cechy Rzemieślników z Wodzisławia Śląskiego, Żor i Raciborza, Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, Forum Firm w Radlinie oraz Związek Gmin Subregionu Zachodniego.

Zapisz się: Śniadanie biznesowe w Subregionie Zachodnim

Agenda
8:00-8:15   | Rejestracja
8:15-8:25   | Powitanie gości i przybliżenie wizji współpracy – Radosław Knesz, Inkubator Przedsiębiorczości
8:25-8:40   | Wprowadzenie do networkingu – Krzysztof Dybiec Prezes Izby Gospodarczej
8:40-8:50   | Przełom w networkingu – możliwości współczesnych rozwiązań komunikacji w biznesie na przykładzie Platformy Informacyjnej PLUSYdlaBIZNESU – Ireneusz Burek, Raciborska Izba Gospodarcza
8:50-9:20   | 30 sekund dla każdego gościa
9:20-10:00 | Networking w praktyce – czas kiedy się poznajemy i wymieniamy się wizytówkami

Ważne. Śniadanie jest bezpłatne, ale udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji. Udając się na śniadanie, proszę koniecznie zabrać wizytówki. Kontakt do koordynatora projektu: Radosław Knesz, 791761057.

Przedsięwzięcie pilotują prowadzone przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS Inkubatory Przedsiębiorczości z Wodzisławia Śląskiego, Raciborza i Rybnika oraz Izba Gospodarcza Wodzisław Śląski. Wydarzenie jest finansowane przez Miasto Wodzisław Śląski.

***
Śniadanie biznesowe w Subregionie Zachodnim
data: 7 lutego 2019 r. | godz.: 8:00-10:00
miejsce: Hotel Amadeus (ul. Jastrzębska 9, 44-300 Wodzisław Śląski)
Zapisz się: Śniadanie biznesowe w Subregionie Zachodnim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

1 + three =

Mogą cię zainteresować