Śniadanie biznesowe w Inkubatorze

6 marca w Pubie Pilsner odbędzie się pierwsze śniadanie biznesowe Wodzisławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Będą wystąpienia nt. networkingu, roli sieci kontaktów w biznesie, sesja networkingowa dla wszystkich uczestników oraz przekąski i aromatyczna kawa. Zapraszamy na godzinę 8:30.

Gościem specjalnym spotkania będzie Michał Kucharski – Dyrektor ds. Wiedzy i Społeczności w AIP Śląsk, właściciel firmy Cudotwórnia Events i specjalista od prowadzenia sesji networkingowych.

W trakcie spotkania każdy z uczestników będzie mógł krótko zaprezentować swoją firmę lub ofertę oraz wspomnieć jakich klientów szuka. W spotkaniu weźmie udział około 25 osób, dlatego warto zabrać ze sobą co najmniej tyle wizytówek. Jeśli część networkingowa okaże się za krótka będzie możliwość przedłużenia spotkania.

Uczestnictwo w „śniadaniu” jest bezpłatne. Aby wziąć udział w spotkaniu należy się jedynie zarejestrować: businessbreakfast.evenea.pl

Scenariusz spotkania:

8:30-8:45 | Rejestracja uczestników i powitalna kawa.

8:45-8:55 | Rozpoczęcie spotkania – krótka prezentacja idei śniadań biznesowych oraz Klubu Młodego Przedsiębiorcy przez Piotra Dominiaka z Wodzisławskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

8:55-9:15 | Wystąpienie gościa specjalnego, Michała Kucharskiego: „Skuteczny networking, czyli jak zbudować i efektywnie wykorzystać sieć kontaktów w biznesie”.

9:15-9:45 | Networking w praktyce, czyli sesja poprowadzona Michała Kucharskiego.

9:45-10:15 | Śniadanie (szwedzki stół) oraz networking w kuluarach.

10:15 | Zakończenie oficjalnej części śniadania biznesowego.

Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania bezpłatnych wejściówek. Udział w śniadaniu biznesowym jest bezpłatny. Kontakty nawiązane w jego trakcie mogą okazać się bezcenne.

UWAGA! Liczba miejsc jest ściśle ograniczona, nie zwlekaj więc z rejestracją.

śniadanie biznesowe

***
Śniadanie biznesowe w Wodzisławskim Inkubatorze Przedsiębiorczości
data: 6 marca 2018 r. | godz.: 8:30-10:15
miejsce: Pilsner Pub (ul. Rynek 8, Wodzisław Śląski)
zarejestruj się: businessbreakfast.evenea.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

fifteen − 13 =

Mogą cię zainteresować