Konkurs Na Najlepszy Biznesplan

Konkurs Na Najlepszy Biznesplan

Jesteś początkującym przedsiębiorcą lub dopiero planujesz założyć firmę? Zgłoś swój pomysł na biznes do konkursu Inkubatora Przedsiębiorczości. Na zwycięzcę czeka nagroda ufundowana przez Miasto Wodzisław Śląski – 5000 zł.

Celem Konkursu jest wybór najciekawszych pomysłów na prowadzenie działalności gospodarczej w mieście oraz promocja przedsiębiorczych postaw wśród mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. W konkursie mogą wziąć udział osoby zamieszkałe lub prowadzące swoją działalność gospodarczą na terenie Wodzisławia Śląskiego. Czekamy na zgłoszenia osób pełnoletnich do 35 roku życia. Mogą to być osoby jedynie z pomysłem na biznes lub mikro i mali przedsiębiorcy działający nie dłużej niż 3 lata.

Konkurs składa się z kilku etapów. Etap pierwszy właśnie się rozpoczął i będzie trwał do 7 listopada. Przez ten czas można zgłaszać swoje biznesplany w formie modeli biznesowych. Wszystkimi zgłoszeniami zajmie się komisja konkursowa, która oceni i wybierze najlepsze pomysły biznesowe. Wybranych zostanie nie więcej niż pięciu finalistów. To nie koniec – autorzy wybranych koncepcji będą je musieli zaprezentować publicznie podczas Wielkiego Finału Inkubatora, który odbędzie się 4 grudnia. Wcześniej przejdą kurs „pitchowania”, czyli profesjonalnego prezentowania swoich pomysłów biznesowych.

Uczestników nie zostawiamy samych. Przez cały czas będą mogli korzystać ze wsparcia Inkubatora, by wspólnie z nami szlifować swoje biznesowe koncepty i dopracowywać swoje produkty lub usługi. Każdy z finalistów wzbogaci się o nową wiedzę, a zwycięzca o dodatkowe 5000 zł.

Materiały do pobrania:

Konkurs jest realizowany w ramach zadania publicznego finansowanego ze środków Miasta Wodzisław Śląski w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy. Regulaminu Konkursu, Formularz Rekrutacyjny i bieżące informacje odnośnie konkursu są udostępniane na stronie www.inkubatorwodzislaw.pl.

Więcej informacji nt. konkursu:
Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Kubsza 28 (IV piętro) | 44-300 Wodzisław Śląski
tel.: 791 761 057 | [email protected]
www.inkubatorwodzislaw.pl | facebook.com/InkubatorWodzislaw

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

10 + nineteen =

Mogą cię zainteresować