mateusz maik

Jak kreować pomysły biznesowe

Już 12 grudnia w Wodzisławskim Inkubatorze Przedsiębiorczości będziemy gościć Mateusza Maika, trenera biznesu, mentora i przedsiębiorcę, który opowie, jak planowo szukać pomysłu na biznes. Zaczynamy o 16:00.

Podczas spotkania zostaną poruszone następujące kwestie:

  • sposoby poszukiwania potrzeb i nisz na rynku;
  • źródła pomysłów na biznes;
  • sposoby zamieniania pasji w biznes;
  • instytucje otoczenia biznesu wspomagające rozwój startupów;
  • sposoby finansowania startupów;
  • generowanie pomysłów biznesowych w oparciu o niestandardowe modele Business Model Canvas.

Chcesz wziąć udział w spotkaniu? Zarejestruj się.

Mateusz Maik – trener biznesu, mentor, przedsiębiorca. W Inkubatorach pełni funkcję Dyrektora AIP. Pomaga w rozwoju 56 Inkubatorów AIP w całej Polsce, w których funkcjonuje blisko 2600 marek. Od ponad 7 lat kreuje nowe rozwiązania wspomagające kadrę managerską oraz opracowuje nowe programy wsparcia dla Startupów w Polsce. Podczas swojej działalności pomógł rozwinąć́ się ponad 520 firmom. Przygotowuje najlepsze projekty do spotkań́ z inwestorami prywatnymi oraz funduszami inwestycyjnymi. W 2015 roku kiedy pełnił funkcję Partnera Zarządzającego AIP Śląsk jego region otrzymał nagrodę przyznawaną przez Studenckie Forum BCC Śląsk w kategorii Organizacja Promująca Przedsiębiorczość natomiast w 2016 Innowatora w kategorii Innowacyjna organizacja przyznawaną przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Jako przedsiębiorca tworzy kreatywne studio graficzne momstudio specjalizujące się w tworzeniu identyfikacji wizualnych polskich oraz zagranicznych marek. Studiu zależy aby każda marka miała spójną, profesjonalną identyfikację wizualną, która nada jej odpowiedni charakter oraz wyróżni ją z pośród konkurencji.

***
Wykład Mateusza Maika: Kreowanie pomysłów biznesowych
data: 12 grudnia 2017 r. (wtorek) | godz.: 16:00-17:30
miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości (ul. Kubsza 28, Wodzisław Śląski)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

12 − five =

Mogą cię zainteresować