Poznaj niełatwe, ale skuteczne techniki zwiększenia sprzedaży

Poznaj niełatwe, ale skuteczne techniki zwiększenia sprzedaży

Twoi klienci śpią! Obudź ich skutecznie – siłą PRE-SWAZJI. Weź udział w szkoleniu Inkubatora Przedsiębiorczości, które już 25 sierpnia poprowadzi Radosław Knesz.

Program
Szkolenie jest oparte o najnowsze badania naukowe dotyczące ludzkich zachowań. W trakcie szkolenia poznasz podstawowe narzędzia PRE-SWAZJI oraz siedem reguł wywierania wypływu. Szkolenie jest syntezą nowinek naukowych z zakresu podejmowania decyzji w oparciu o przełomowe informacje, jakie przedstawił amerykański psycholog społecznych Robert Cialdini.

Zarejestruj się: Szkolenie – Siła PRE-SWAZJI

Jeśli szukasz prostych i gotowych odpowiedzi na zwiększenie sprzedaży w swojej firmie – nie przychodź. Jeśli chcesz testować najnowsze strategie z zakresu marketingu, sprzedaży i obsługi po to aby nauczyć się więcej o przyczynach zachowań swoich potencjalnych klientów – zapraszamy na szkolenie.

BIO prowadzącego
Radosław Knesz – manager Inkubatora Przedsiębiorczości w Wodzisławiu Śląskim, CEO Gravitec sp. z o.o. z wykształcenia socjolog, który w wolnym czasie szuka odpowiedzi na pytanie „dlaczego ludzie zachowuję się tak, jak się zachowują”.

***
szkolenie: Siła PRE-SWAZJI, czyli trudne, ale skuteczne techniki zwiększenia sprzedaży
data: 25 sierpnia 2018 r. | godz.: 9:00-14:00
miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości
prowadzenie: Radosław Knesz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie widoczny.

3 − two =

Mogą cię zainteresować